Einduitslag competitie senioren

Na drie wedstrijden in de competitie voor senioren derde divisie kan de balans worden opgemaakt. De AV Haarlemploeg werd 7e in de poule van 19 clubs. Landelijk gezien resteerde een 18e plaats van de 87 ploegen. Geen moment kwam onze ploeg in de buurt van de later dit jaar te houden promotiewedstrijden. Lichtpunten dit jaar waren de prestaties van B-junior Jurgen Wielart, die heel goed de grote jongens partij wist te geven. De tijden die hij op de 400 meter neerzette hebben we lange tijd niet gezien binnen onze vereniging. Zeker het laatste decennium niet. De 52,82 sec op 19 april en 51,72 sec van 21 juni roepen nieuwsgierigheid op hoe Jurgen het gaat doen op het NK Junioren in Emmeloord komend weekend.

Geplaatst op
25 juni 2009
Auteur
gerard van kesteren
Categorieën
Volgend bericht
Vorig bericht

Annuleren